Вы здесь

Интересный семинар для специалистов города Кривой Рог

01.06.2018

ТОВ «Комфорт-Кривбас» разом з ДП «ДПІ Кривбаспроект» та  «Компаніею Акватерм-Україна» провели 31.05.2018р. Семінар-презентацію продукції Aquatherm GmbH  та  розрахункової програми «Aquatherm Project UA» для спеціалістів та проектувальників підприємств м. Кривий Ріг:

-Німецька компанія Aquatherm GmbHлідер з виробництва полімерних систем з поліпропілену для опалення, водопостачання, водяного обігріву підлоги, кондиціювання, обігріву та/або охолодження стін та підлоги, спринклерних систем пожежогасіння Ф16-630мм

-Програма «Aquatherm Project UA» призначена для визначення теплової потужності системи опалення, підбору опалювальних приладів, розрахунку системи підлогового опалення і для розрахунку холодного та гарячого водопостачання із поліпропіленових труб і фітингів виробництва фірми Акватерм ГМБХ (Німеччина).

                Семінар пройшов в дружній обстановці. Лектор від «Компанії Акватерм-Україна» Бакум Зіновій надав багато потрібної інформації про якість та надійність поліпропіленових труб від компанії Акватерм ГМБХ, про галузі іх застосування та багато цікавого про об’єкти, де вже встановлені поліпропіленові труби.

Новости