Вы здесь

Интересный семинар для специалистов города Кривой Рог

01.06.2018

ТОВ «Комфорт-Кривбас» разом з ДП «ДПІ Кривбаспроект» та  «Компаніею Акватерм-Україна» провели 31.05.2018р. Семінар-презентацію продукції Aquatherm GmbH  та  розрахункової програми «Aquatherm Project UA» для спеціалістів та проектувальників підприємств м. Кривий Ріг:

-Німецька компанія Aquatherm GmbHлідер з виробництва полімерних систем з поліпропілену для опалення, водопостачання, водяного обігріву підлоги, кондиціювання, обігріву та/або охолодження стін та підлоги, спринклерних систем пожежогасіння Ф16-630мм

-Програма «Aquatherm Project UA» призначена для визначення теплової потужності системи опалення, підбору опалювальних приладів, розрахунку системи підлогового опалення і для розрахунку холодного та гарячого водопостачання із поліпропіленових труб і фітингів виробництва фірми Акватерм ГМБХ (Німеччина).

                Семінар пройшов в дружній обстановці. Лектор від «Компанії Акватерм-Україна» Бакум Зіновій надав багато потрібної інформації про якість та надійність поліпропіленових труб від компанії Акватерм ГМБХ, про галузі іх застосування та багато цікавого про об’єкти, де вже встановлені поліпропіленові труби.